Úraz kolena

Před časem jsem měla úraz kolena. Bylo oteklé, velice bolestivé a hybnost kloubu díky natržení vazů byla nulová. Pro zdárný průběh léčení bylo nutné tělu dodat potřebné stavební látky k obnově poškozených vazů a kloubního pouzdra.

Tehdy jsem již znala výrobky firmy Nutra–Bona. K urychlení léčby kolena jsem začala brát Gelasil v dávce 2x denně 2 tobolky. Současně s ním jsem jako doplněk zvolila iontový nápoj Revitin především pro jeho protizánětlivé účinky. Třetím pomocníkem při léčbě bylo Amoroso. To jsem používala jako koupel, střídavě s lokální aplikací na koleno (konzistence jako na pleťovou masku). Díky Amorosu velmi brzy zmizel bolestivý otok a celkově se začalo koleno zklidňovat. Po použití Amorosa došlo k výraznému zlepšení prokrvení v místě aplikace, celkový průběh léčení se urychlil.

Kombinací Gelasilu, Revitinu a Amorosa se podstatně ovlivnil celkový průběh léčení: poškozené vazy dobře srostly a zůstaly pružné. Doba rekonvalescence se zkrátila. Současně jsem si všimla, že díky Gelasilu mám kvalitnější nehty a vlasy (vlasům se vrátil lesk, netřepí se a nelámou se). Této výrazné změny si všimla i moje kadeřnice, ke které pravidelně docházím.

Děkuji firmě Nutra–Bona za dokonalé výrobky, které podstatným způsobem zlepšují můj zdravotní stav, tedy kvalitu našeho života.

Mgr. Blanka Prskavcová, Praha

Příspěvek byl publikován v rubrice pohyb, regenerace, zkušenosti. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..